Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Національна академія наук України
Стецюк Петро Іванович
Кар’єра
Нагороди, відзнаки, конкурси
Повідомлення
Контакти
NAS Ukraine
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Академія пропонує
Апарат Президії НАН України
Аспірантури, докторантури
Багатотомне видання
Відділення
Діяльність
Доповідь на засіданні колегіального органу
Засідання колегіального органу
Кадри
Книжкова серія
Книжкове видання
Колегіальний орган
Конкурс
Конкурсна робота
Концепція
Міжнародне співробітництво
Нагороди
Персональний сайт
Вибрано
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Так
Так
40%,60%
Старший науковий співробітник
Доктор
фізико-математичних наук
Посади у НАН України
Відділ методів негладкої оптимізації № 120
Завідувач відділу
Елементи для відображення відсутні.
Цю веб-частину настроєно для відображення типу даних, якого більше немає у службі підключення до бізнес-даних.
Відкрити область знарядь
щоб повторно настроїти веб-частину. Щоб отримати додаткові відомості, адміністратору слід переглянути журнал сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:ecf659a0-96e7-b0e1-cbdb-5a042e3f501d
518 переглядів. Останній 10.08.2022 18:57
Повідомлення
Дії
Щоб відкрити меню (нове вікно), натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER.
21.04.2022
Прес-служба НАН України
Айтівці з Ужгородського національного університету, Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України і Київського академічного університету започатковують цикл змагань для популяризації науки серед молоді
Перше змагання пройде з 25 квітня по 8 травня цього року і буде стосуватись відомої задачі комівояжера
23.11.2021
Прес-служба НАН України
XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем» (MSSIS–2021)
Онлайн-захід тривав 17–19 листопада 2021 року. Серед організаторів – Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України та Навчально-науковий комплекс «Інститут прикладного системного аналізу» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
14.05.2021
Прес-служба НАН України
Про проведення конкурсу молодих вчених для участі у програмі постдокторальних досліджень у Національній академії наук України.
26.11.2020
Прес-служба НАН України
Відбулася XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем» (MPZIS–2020)
Учасниками заходу стали понад 200 науковців із України та інших країн світу
27.09.2019
Прес-служба НАН України
Перелік проектів, які подано підрозділами установ Відділення інформатики НАН України на конкурс наукових (науково-технічних) робіт у 2020-2021 роках
за напрямом «Підтримка пріоритетних для держави наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок», що плануються до фінансування за бюджетною програмою КПКВК 6541230 «Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень»
30.11.2017
Прес-служба НАН України
XV Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем» (MPZIS–2017)
Захід тривав 22–24 листопада 2017 року на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017