Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The Ethnology Institute National Academy of Sciences of Ukraine
Scientific Staff
Worked
About
Directorate
Structure
Scientific Staff
Перелік працівників за посадами, освітньо-кваліфікаційним рівнем тощо
Scientific Directions
Grants
Messages
Events
Publications
Contacts
Контактні дані та адреса установи
NAS Ukraine
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Вибрано
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
Так
Ні
15%,85%
List of all scientists
Professors
Senior Scientists
Associate Professors
Doctors of Sciences
Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
With state awards
With awards and honors of the NAS of Ukraine
Participants of competitions for young scientists
Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
Дії
Щоб відкрити меню (нове вікно), натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER.
Chikalo Oksana Ihorivna
Candidate
Philological Sciences
(Folklore)
Fesenko Dariia V.
Candidate
Art Criticism
(Art)
Kachmar Mariia B.
Candidate
Philological Sciences
(Folklore)
Kosmina Oksana Yuliivna
Candidate
Historical Sciences
(History of Ukraine)
Kozakevich Olena Romanivna
Candidate
Art Criticism
(Decorative and Applied Arts)
Kryvenko Anastasiya-Domna Oleksandrivna
Candidate
Historical Sciences
(Ethnology)
Lunyo Yevhen Andriyovych
Candidate
Philological Sciences
(Folklore)
Markov Igor Georgievich
Candidate
Historical Sciences
(Ethnology)
Pastukh Nadiya Anatoliivna
Candidate
Philological Sciences
(Folklore)
Pelekh Mariana Ivanivna
Candidate
Art Criticism
(Art)
Shcherba Olesya Ivanivna
Candidate
Sociological Sciences
(Special and Industrial Sociology)
Біляковський Петро Володимирович
Candidate
Historical Sciences
(Ethnology)
Голубець Орися Мар’янівна
Candidate
Philological Sciences
(Folklore)
Дутка Романа Миколаївна
Candidate
Art Criticism
Жишкович Володимир Іванович
Candidate
Art Criticism
Ковальчук Ольга Ігорівна
Candidate
Philological Sciences
(Folklore)
Козловський Віталій Іванович
Candidate
Philological Sciences
Мотиль Романа Ярославівна
Candidate
Art Criticism
Надопта Андріана Василівна
Candidate
Historical Sciences
(Ethnology)
Одинець Світлана Владиславівна
Candidate
Historical Sciences
(Ethnology)
Сидор Олег Федорович
Candidate
Art Criticism
Чмелик Роман Петрович
Candidate
Historical Sciences
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023