Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The National Academy of Sciences of Ukraine
A. Yu. Krymsky Institute of Oriental Studies
Scientific Staff
Directorate
Structure
Scientific Staff
Перелік працівників за посадами, освітньо-кваліфікаційним рівнем тощо
Grants
Messages
Events
Publications
Contacts
Контактні дані та адреса установи
NAS Ukraine
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Вибрано
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
Так
Ні
20%,80%
Current staff
Scientific Departments Staff
Professors
Senior Scientists
Associate Professors
Doctors of Sciences
Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
Young Scientists
Young Scientists - Doctors of Philosophy
With state awards
With awards and honors of the NAS of Ukraine
Participants of competitions for young scientists
Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
Дії
Щоб відкрити меню (нове вікно), натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER.
Aradzhioni Margaryta Anatoliivna
Candidate
Historical Sciences
(Historiography, Source Study and Special Historical Disciplines)
Brileva Diliara Saitgaliivna
Candidate
Historical Sciences
(World History)
Burtsev Dmytro Valeriyovych
Doctor of Philosophy
Міжнародні відносини
Drobotiuk Olga Volodymyrivna
Candidate
Economic Sciences
Dryga Iryna Mykolayivna
Candidate
Philological Sciences
(Languages Of Asia, Africa, Indigenous Peoples of America and Australia)
Fil Yulia Sergiyivna
Candidate
Historical Sciences
(World History)
Golod Vita Yuriyivna
Candidate
Economic Sciences
Hobova Evgeniya Valeriyivna
Candidate
Philological Sciences
(Languages Of Asia, Africa, Indigenous Peoples of America and Australia)
Kapranov Sergiy Vitaliyovych
Candidate
Philosophical Sciences
(Religious)
Kochubey Yuriy Mykolayovych
Candidate
Philological Sciences
Mavrina Olha Stepanivna
Candidate
Historical Sciences
Musiichuk Viktoriia Anatoliyivna
Candidate
Philological Sciences
(Languages Of Asia, Africa, Indigenous Peoples of America and Australia)
Ogneva Olena Dmytrivna
Candidate
Historical Sciences
(World History)
Petrova Yulia Ivanivna
Candidate
Philological Sciences
(Languages Of Asia, Africa, Indigenous Peoples of America and Australia)
Radivilov Danylo Anatoliyovych
Candidate
Historical Sciences
(World History)
Romanova Olena Oleksiyivna
Candidate
Historical Sciences
Sejtyagyaev Naryman Seyitametovych
Candidate
Philological Sciences
Sereda Oleksandr Grygorovych
Candidate
Historical Sciences
Vasylyuk Oksana Dmytrivna
Candidate
Historical Sciences
(Historiography, Source Study and Special Historical Disciplines)
Vertiienko Hanna Volodymyrivna
Candidate
Historical Sciences
(World History)
Zub Nataliya Mykolayivna
Candidate
Historical Sciences
(World History)
Шестопалець Денис Васильович
Candidate
Historical Sciences
Relevance, completeness and validity of data is provided by
A. Yu. Krymsky Institute of Oriental Studies
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023