Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Національна академія наук України
Фізико-технологічний інститут металів та сплавів
Гранти
Про установу
Дирекція
Структура
Наукові кадри
Перелік працівників за посадами, освітньо-кваліфікаційним рівнем тощо
Наукові напрями
Гранти
Повідомлення
Новини, оголошення та анонси установи
Заходи
Публікації
Контакти
Контактні дані та адреса установи
NAS Ukraine
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Вибрано
Академія пропонує
Апарат Президії НАН України
Аспірантури, докторантури
Багатотомне видання
Відділення
Діяльність
Доповідь на засіданні колегіального органу
Засідання колегіального органу
Кадри
Книжкова серія
Книжкове видання
Колегіальний орган
Конкурс
Конкурсна робота
Концепція
Міжнародне співробітництво
Нагороди
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Конкурсанти
Так
Так
20%,80%
Гранти НАН України дослідницьким лабораторіям/групам молодих вчених НАН України для проведення досліджень за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки
Проєкти науково-дослідних робіт молодих учених НАН України
Проєкти науково-дослідних робіт молодих учених НАН України
2021
Вейс Валентин Іларіонович
Учасник
Підвищення властивостей сталевих виливків за умов регламентованої зміни термочасових умов кристалізації і структуроутворення
Верзілов Олексій Павлович
Учасник
Розвиток науково-технічних основ організації процесів перетікання та рафінування сталі в проміжному ковші МБЛЗ в умовах металургій
Калюжний Павло Борисович
Учасник
Особливості застосування технологій пошарового синтезу при виготовленні керамічних оболонкових форм для лиття деталей складної кон
Ліхацький Річард Федорович
Учасник
Розробка високоефективного комбінованого ливарно-індукційного методу одержання пласких біметалевих і багатошарових виробів
Михнян Олена Вікторівна
Учасник
Особливості застосування технологій пошарового синтезу при виготовленні керамічних оболонкових форм для лиття деталей складної кон
Нейма Олександр Володимирович
Учасник
Особливості застосування технологій пошарового синтезу при виготовленні керамічних оболонкових форм для лиття деталей складної кон
Пархомчук Жанна В’ячеславівна
Учасник
Підвищення властивостей сталевих виливків за умов регламентованої зміни термочасових умов кристалізації і структуроутворення
Семенко Анастасія Юріївна
Учасник
Розвиток науково-технічних основ організації процесів перетікання та рафінування сталі в проміжному ковші МБЛЗ в умовах металургій
Тимошенко Андрій Миколайович
Учасник
Розробка високоефективного комбінованого ливарно-індукційного методу одержання пласких біметалевих і багатошарових виробів
Шматко Олександр Володимирович
Учасник
Розробка високоефективного комбінованого ливарно-індукційного методу одержання пласких біметалевих і багатошарових виробів
2019
Ворон Михайло Михайлович
Переможець
Створення науково-технологічних засад отримання дисперсно-зміцнених литих композиційних матеріалів з використанням концентрованих
Тимошенко Андрій Миколайович
Переможець
Створення науково-технологічних засад отримання дисперсно-зміцнених литих композиційних матеріалів з використанням концентрованих
2013
Кузьменко Олексій Анатолійович
Переможець
Розробка K-Ba фторфлогопітового матеріалу і технології одержання каменелитих фасонних виробів для кольорової металургії
Щерецький Володимир Олександрович
Переможець
Розробка K-Ba фторфлогопітового матеріалу і технології одержання каменелитих фасонних виробів для кольорової металургії
2011
Бачинський Юрій Дмитрович
Переможець
Розробка методів управління кристалізацією та структуроутворенням високоміцного чавуну, які забезпечують ресурсозбереження при оде
Безпалий Андрій Анатолійович
Переможець
Розробка технології та обладнання для одержання аморфних та дрібнокристалічних металічних порошків
Берчук Дмитро Миколайович
Переможець
Розробка методів управління кристалізацією та структуроутворенням високоміцного чавуну, які забезпечують ресурсозбереження при оде
Левченко Юлія Миколаївна
Переможець
Розробка технології та обладнання для одержання аморфних та дрібнокристалічних металічних порошків
2009
Бабіченко Михайло Владиславович
Учасник
Дослідження впливу нанорозмірних частинок в матриці, лазерної та електроіскрової обробки на дифузію вуглецю і структуру дифузійног
Безпалий Андрій Анатолійович
Учасник
Розробка технології та обладнання для отримання аморфних та дрібнокристалічних металічних порошків
Власенко Олена Олександрівна
Учасник
Дослідження впливу нанорозмірних частинок в матриці, лазерної та електроіскрової обробки на дифузію вуглецю і структуру дифузійног
Козак Дмитро Сергійович
Переможець
Розробка енерго- і ресурсоощадної технології одержання заевтектоїдної сталі з кулястим графітом
Короленко Дмитро Миколайович
Учасник
Дослідження впливу нанорозмірних частинок в матриці, лазерної та електроіскрової обробки на дифузію вуглецю і структуру дифузійног
Щерецький Володимир Олександрович
Переможець
Створення антифрикційних покриттів з наноструктурними складовими, що сприяють формуванню оптимальних продуктів трибосинтезу
Ясинський Олександр Олександрович
Переможець
Розробка енерго- і ресурсоощадної технології одержання заевтектоїдної сталі з кулястим графітом
2007
Берчук Дмитро Миколайович
Учасник
Розробка засобів керування структуроутворенням графітизованої сталі і створення на цій основі енерго- і ресурсоощадної технології
Дука Віталій Михайлович
Переможець
Експериментальне дослідження ролі нано- та мікропроцесів у формуванні глобулярної структури з метою виявлення фундаментальних заса
Козак Дмитро Сергійович
Учасник
Розробка засобів керування структуроутворенням графітизованої сталі і створення на цій основі енерго- і ресурсоощадної технології
Короленко Дмитро Миколайович
Учасник
Дослідження закономірностей впливу внутрішньозеренної некогерентної дисперсійної нітридної фази й твердорозчинного азоту в сталі н
Миронова Олена Валеріївна
Учасник
Фізико-хімічні і технологічні основи створення литих композитів з підвищеними експлуатаційними властивостями, армованих дискретним
Недужий Артем Миколайович
Переможець
Експериментальне дослідження ролі нано- та мікропроцесів у формуванні глобулярної структури з метою виявлення фундаментальних заса
Нестерук Олена Петрівна
Учасник
Розробка засобів керування структуроутворенням графітизованої сталі і створення на цій основі енерго- і ресурсоощадної технології
Стась Ірина Михайлівна
Переможець
Керування процесами кристалізації та структуроутворення сталевих виливків з метою одержання виробів з прогнозованим комплексом вла
Шевченко Олена Олександрівна
Учасник
Дослідження закономірностей впливу внутрішньозеренної некогерентної дисперсійної нітридної фази й твердорозчинного азоту в сталі н
Шевчук Олена Олександрівна
Учасник
Дослідження фізико-хімічних процесів взаємодії фаз при рідкофазній відновлюючій плавці оксидовмістних матеріалів і розробка технол
Щерецький Володимир Олександрович
Учасник
Фізико-хімічні і технологічні основи створення литих композитів з підвищеними експлуатаційними властивостями, армованих дискретним
Ясинський Олександр Олександрович
Учасник
Дослідження фізико-хімічних процесів взаємодії фаз при рідкофазній відновлюючій плавці оксидовмістних матеріалів і розробка технол
2005
Скоробагатько Юлія Петрівна
Переможець
Дослідження впливу ударно-хвильової та теплової дії, зумовленої «Пінч-ефектом
Слажнєв Микола Андрійович
Переможець
Дослідження впливу ударно-хвильової та теплової дії, зумовленої «Пінч-ефектом
2003
Горюк Максим Степанович
Переможець
Управління процесом безперервної розливки сталі з використанням магнітодинамічного міксера-дозатора
2001
Шатрава Олександр Павлович
Переможець
Розробка лазерних покриттів з аморфізованих, мікрокристалевих та композиційних матеріалів
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023