![Академік НАН України Борис Гриньов під час лекції про Національну академію наук України](https://files.nas.gov.ua/PublicMessages/ContentPhoto/0/2020/09/_w/200915153344111-7493_png.jpg) Академік НАН України Борис Гриньов під час лекції про Національну академію наук України |
Організатор заходу – Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України.
Захід проходив з дотриманням всіх норм та рекомендацій МОЗ України під час карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19.
У роботі школи-семінару взяли участь 53 науковці з України, Німеччини, Польщі та Ізраїлю. З лекцією виступили 7 науковців. Була можливість зробити доповіді як у традиційному вигляді, так і за допомогою онлайн-трансляції на платформі Zoom.
Під час роботи були заслухані усні доповіді молодих вчених, присвячені технології отримання функціональних матеріалів, фізичним властивостям та застосуванню функціональних матеріалів, нанотехнологіям та наноматеріалам, люмінесцентним технологіям в біології та медицині.
Зацікавленість у слухачів викликала лекція директора Інституту сцинтиляційних матеріалів академіка НАН України Бориса Гриньова «Академія. Вчора. Сьогодні. Завтра».
Наступну міжнародну школу-семінар «Функціональні матеріали для технічних та біомедичних застосувань» планується провести у вересні 2021 року.
![Лекція академіка НАН України Анатолія Гольцева](https://files.nas.gov.ua/PublicMessages/ContentPhoto/0/2020/09/_w/200915153736253-841_png.jpg) Лекція академіка НАН України Анатолія Гольцева |
![Доповіді молодих вчених](https://files.nas.gov.ua/PublicMessages/ContentPhoto/0/2020/09/_w/200915154341870-4808_png.jpg) Доповіді молодих вчених |
За інформацією Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України